Zasoby naturalne Bolimowskiego Parku Krajobrazowego z którym graniczy ECO Nieborów zapewniają idealne warunki do rekreacji i sportu. W Puszczy Bolimowskiej przeważają różne typy borów sosnowych, stwarzające doskonały zdrowotny mikroklimat. Obozy sportowe prowadzone w takich warunkach, uzupełnione o kuchnię dostosowaną do potrzeb uczestników - umożliwią im osiągnięcie doskonałych wyników. Do organizacji obozów zapraszamy zarówno grupy profesjonalne, jak również amatorskie. Po intensywnych treningach relaks oraz odnowę biologiczną zapewnią kąpiele w balii z drewna świerku syberyjskiego. Wszystko to w intymnej i zacisznej atmosferze.

Spokój i kameralność hotelu stwarzają idealne warunki do organizacji obozów jogi. Ćwiczenia w sezonie letnim mogą odbywać się na powietrzu. Kompleks udostępnia ponadto wiatę zewnętrzną, w której możliwe jest rozłożenie sportowej nawierzchni z gumy. Zimą do dyspozycji gości oddana jest sala z wyłożoną podłogą sportową.

Grupy zorganizowane zapraszamy na wyjazdy integracyjne, które zapewnią uczestnikom niezapomniane przeżycia. Aktywność fizyczna w ciągu dnia i wieczorny relaks w efekcie pozytywnie wpłyną na wzajemne relacje oraz zintegrują całą grupę. Proponowane formy aktywności:

 

  • rajdy konne
  • spływy kajakowe rzeką Rawką
  • mecze piłkarskie
  • mecze siatkówki
  • mecze badmintona
  • gry w bule
  • zimowe kuligi konne i przejazdy bryczką

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

 

Poszukujesz bazy wypadowej dla rajdów rowerowych, biegowych lub pieszych ? Chcesz zorganizować obóz Jogi lub CrossFit?

Dobrze trafiłeś - piękna okolica Bolimowskiego Parku Krajobrazowego to idealne miejsce na sportowe aktywności.

Jak do nas trafić

 

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zadzwoń, a dostosujemy ją do twoich potrzeb.

REGULAMIN OBIEKTU