Zasoby naturalne Bolimowskiego Parku Krajobrazowego z którym graniczy ECO Nieborów zapewniają idealne warunki do rekreacji i sportu. W Puszczy Bolimowskiej przeważają różne typy borów sosnowych, stwarzające doskonały zdrowotny mikroklimat. Obozy sportowe prowadzone w takich warunkach, uzupełnione o kuchnię dostosowaną do potrzeb uczestników - umożliwią im osiągnięcie doskonałych wyników. Do organizacji obozów zapraszamy zarówno grupy profesjonalne, jak również amatorskie. Po intensywnych treningach relaks oraz odnowę biologiczną zapewnią kąpiele w balii z drewna świerku syberyjskiego. Wszystko to w intymnej i zacisznej atmosferze.

Spokój i kameralność hotelu stwarzają idealne warunki do organizacji obozów jogi. Ćwiczenia w sezonie letnim mogą odbywać się na powietrzu. Kompleks udostępnia ponadto wiatę zewnętrzną, w której możliwe jest rozłożenie sportowej nawierzchni z gumy. Zimą do dyspozycji gości oddana jest sala z wyłożoną podłogą sportową.

Grupy zorganizowane zapraszamy na wyjazdy integracyjne, które zapewnią uczestnikom niezapomniane przeżycia. Aktywność fizyczna w ciągu dnia i wieczorny relaks w efekcie pozytywnie wpłyną na wzajemne relacje oraz zintegrują całą grupę. Proponowane formy aktywności:

 

  • rajdy konne
  • spływy kajakowe rzeką Rawką
  • mecze piłkarskie
  • mecze siatkówki
  • mecze badmintona
  • gry w bule
  • zimowe kuligi konne i przejazdy bryczką

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

 

Poszukujesz bazy wypadowej dla rajdów rowerowych, biegowych lub pieszych ? Chcesz zorganizować obóz Jogi lub CrossFit?

Dobrze trafiłeś - piękna okolica Bolimowskiego Parku Krajobrazowego to idealne miejsce na sportowe aktywności.

Welcome to Nieborów

access map

How to reach us

 

Interested with our services?

Contact us and we will customize offer to Your needs